Ali75

Recent Ratings
Check out Ali75's...
50 13% | Batman: The Dark Knight Returns, Part 1 (2012) - Aug 21, 2020 |
52 21% | The Dark Knight (2008) - Aug 21, 2020 |
70 77% | The Wolf of Wall Street (2013) - Aug 21, 2020 |
75 84% | Blue Is the Warmest Color (2013) - Aug 21, 2020 |
80 91% | Inglourious Basterds (2009) - Aug 21, 2020 |
60 60% | When Harry Met Sally... (1989) - Aug 21, 2020 |
70 77% | The Dictator (2012) - Aug 21, 2020 |
52 21% | Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Aug 21, 2020 |
69 72% | The Great Gatsby (2013) - Aug 21, 2020 |
86 98% | Reservoir Dogs (1992) - Aug 21, 2020 |