AlicanKidd

alicankidd
Movie Buff - 164 Film Ratings
Member Since: 14 Nov 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 21% From Paris with Love (2010) - Rated 11 Dec 2018
72 28% Now You See Me (2013) - Rated 11 Dec 2018
70 21% The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Rated 11 Dec 2018
70 21% Alpha Dog (2007) - Rated 11 Dec 2018
65 14% Eksik (2015) - Rated 11 Dec 2018
88 66% Taxi Driver (1976) - Rated 11 Dec 2018
80 45% Rounders (1998) - Rated 11 Dec 2018
85 59% American History X (1998) - Rated 11 Dec 2018
86 63% Limonata (2015) - Rated 11 Dec 2018
84 56% Foxcatcher (2014) - Rated 11 Dec 2018