Alican Kuran

Recent Ratings
Check out Alican Kuran's...
83 79% | A Hidden Life (2019) - Nov 04, 2020 |
80 74% | Parasite (2019) - Nov 04, 2020 |
30 23% | Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Nov 04, 2020 |
5 15% | Striking Vipers (2019) - Nov 04, 2020 |
0 7% | Rachel, Jack and Ashley Too (2019) - Nov 04, 2020 |
0 7% | Smithereens (2019) - Oct 28, 2020 |
78 71% | Midsommar (2019) - Oct 28, 2020 |
0 7% | Spider-Man: Far from Home (2019) - Oct 28, 2020 |
35 27% | Anima (2019) - Oct 28, 2020 |
15 19% | Crawl (2019) - Oct 28, 2020 |