Alie

alie
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 01 Apr 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 90% Contact (1997) - Rated 01 Apr 2017
89 68% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 01 Apr 2017
80 45% Pulp Fiction (1994) - Rated 01 Apr 2017
90 77% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 01 Apr 2017
60 27% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 01 Apr 2017
80 45% 12 Monkeys (1995) - Rated 01 Apr 2017
4% The Great Gatsby (2013) - Rated 01 Apr 2017
85 59% Signs (2002) - Rated 01 Apr 2017
60 27% In Time (2011) - Rated 01 Apr 2017
100 90% WALL·E (2008) - Rated 01 Apr 2017