Alilotfy

alilotfy
Movie Buff - 296 Film Ratings
Member Since: 05 Dec 2012
Location: Tehran, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 18% Camp X-Ray (2014) - Rated 22 Nov 2014
75 26% Her (2013) - Rated 22 Nov 2014
75 26% Two Days, One Night (2014) - Rated 22 Nov 2014
83 51% Two Lovers (2009) - Rated 22 Nov 2014
80 40% Boyhood (2014) - Rated 22 Nov 2014
50 7% Spring Breakers (2013) - Rated 10 May 2014
96 93% Before Midnight (2013) - Rated 10 May 2014
86 63% Inside Llewyn Davis (2013) - Rated 10 May 2014
85 57% Stranger by the Lake (2013) - Rated 10 May 2014
80 40% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 10 May 2014