Alireza96

alireza96
Flick Fan - 67 Film Ratings
Member Since: 18 Nov 2013
Location: Tehran, IRAN, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 43% The Revenant (2015) - Rated 03 Apr 2017
60 23% Manchester by the Sea (2016) - Rated 03 Apr 2017
70 43% Hell or High Water (2016) - Rated 03 Apr 2017
70 43% Taxi Driver (1976) - Rated 03 Apr 2017
50 8% The Salesman (2016) - Rated 03 Apr 2017
90 88% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 02 May 2014
80 69% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 02 Jan 2014
70 43% Carlito's Way (1993) - Rated 26 Dec 2013
60 23% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 26 Dec 2013
60 23% Argo (2012) - Rated 26 Dec 2013