Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Alistel

Movie Buff - 193 Film Ratings

Member Since: Feb 16, 2017

Location: France

Bio: Not much to say
more Recent Ratings
76 51% The Shining (1980) - Feb 16, 2017
79 60% The Matrix (1999) - Feb 16, 2017
75 47% Fight Club (1999) - Feb 16, 2017
70 40% Angel Beats! (2010) - Feb 16, 2017
65 26% The Diary of Tortov Roddle (2003) - Feb 16, 2017
65 26% Aru machikado no monogatari (1962) - Feb 16, 2017
65 26% Piano no mori (2007) - Feb 16, 2017
68 34% School Days (2007) - Feb 16, 2017
65 26% Nodame Cantabile (2007) - Feb 16, 2017
65 26% Kino no tabi (2003) - Feb 16, 2017