Allen0894

allen0894
Movie Buff - 201 Film Ratings
Member Since: 18 Apr 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 19% The Cider House Rules (1999) - Rated 19 Apr 2014
75 19% Miss Congeniality (2000) - Rated 19 Apr 2014
70 8% In Good Company (2004) - Rated 19 Apr 2014
80 49% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 19 Apr 2014
60 1% Private Parts (1997) - Rated 19 Apr 2014
86 87% Blood Diamond (2006) - Rated 19 Apr 2014
84 69% Shrek (2001) - Rated 19 Apr 2014
76 26% Thor (2011) - Rated 19 Apr 2014
76 26% Prince of Persia: The Sands of Time (2010) - Rated 19 Apr 2014
80 49% Night at the Museum (2006) - Rated 19 Apr 2014