Allucard

allucard
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 78% Love, Death & Robots (2019) - Rated 18 Feb 2020
67 18% Terminator: Dark Fate (2019) - Rated 18 Feb 2020
85 81% Naruto: Shippûden (2007) - Rated 18 Feb 2020
79 58% Naruto (2002) - Rated 18 Feb 2020
100 98% Berserk (2016) - Rated 18 Feb 2020
87 86% Overlord (2015) - Rated 18 Feb 2020
91 93% One Punch Man (2015) - Rated 18 Feb 2020
77 50% Deadpool 2 (2018) - Rated 18 Feb 2020
82 71% Solo: A Star Wars Story (2018) - Rated 18 Feb 2020
70 26% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 18 Feb 2020