Allycia

allycia
Movie Buff - 276 Film Ratings
Member Since: 19 Jun 2012
Age: 31
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Came here for the boyfriend, now I just love seeing how I'm really NOT a movie person, and just how screwed up my tastes are xD

more Recent Ratings

85 86% The Incredibles 2 (2018) - Rated 18 Jun 2018
55 29% Jarhead (2005) - Rated 06 Jan 2016
75 65% Aladdin (1992) - Rated 06 Jan 2016
50 25% Independence Day (1996) - Rated 06 Jan 2016
50 25% Mission: Impossible (1996) - Rated 17 Nov 2015
50 25% The Princess Diaries (2001) - Rated 17 Nov 2015
30 11% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 17 Nov 2015
45 20% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 17 Nov 2015
55 29% Men in Black II (2002) - Rated 17 Nov 2015
60 34% Dumb and Dumber (1994) - Rated 17 Nov 2015