AlonSahar

alonsahar
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 07 Mar 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 15% Three Monkeys (2008) - Rated 07 Mar 2016
80 15% Winter Sleep (2014) - Rated 07 Mar 2016
99 75% Bir Zamanlar Anadolu'da (2011) - Rated 07 Mar 2016
99 75% Caché (2005) - Rated 07 Mar 2016
90 42% Amour (2012) - Rated 07 Mar 2016
99 75% Blissfully Yours (2002) - Rated 07 Mar 2016
99 75% Tropical Malady (2004) - Rated 07 Mar 2016
99 75% Syndromes and a Century (2006) - Rated 07 Mar 2016
80 15% Fellini: I'm a Born Liar (2002) - Rated 07 Mar 2016
99 75% La Dolce vita (1960) - Rated 07 Mar 2016