Alphaq

alphaq
Movie Buff - 195 Film Ratings
Member Since: 01 Nov 2017
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 86% Oldboy (2003) - Rated 13 Nov 2017
27 4% Wanted (2008) - Rated 13 Nov 2017
45 9% Angels & Demons (2009) - Rated 13 Nov 2017
73 41% The Lion King (1994) - Rated 13 Nov 2017
78 56% Wonder Woman (2017) - Rated 03 Nov 2017
44 8% Furious 7 (2015) - Rated 03 Nov 2017
82 66% Gladiator (2000) - Rated 03 Nov 2017
80 61% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 03 Nov 2017
40 7% The Sorcerer's Apprentice (2010) - Rated 03 Nov 2017
0% Twilight (2008) - Rated 03 Nov 2017