Altar

altar
Film Freak - 658 Film Ratings
Member Since: 24 Dec 2009
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 79% On Body and Soul (2017) - Rated 03 Dec 2023
55 8% God's Crooked Lines (2022) - Rated 23 Jan 2023
83 62% CODA (2021) - Rated 22 Jan 2023
78 45% The Menu (2022) - Rated 22 Jan 2023
90 84% We Need to Talk About Kevin (2011) - Rated 06 Jan 2023
88 78% La belle époque (2019) - Rated 19 Nov 2022
72 31% Wristcutters: A Love Story (2007) - Rated 19 Nov 2022
88 78% Nitram (2021) - Rated 19 Nov 2022
59 10% Brooklyn (2015) - Rated 19 Nov 2022
82 59% Sick of Myself (2022) - Rated 19 Nov 2022