Alto

alto
Movie Buff - 237 Film Ratings
Member Since: 12 Jul 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

14 37% Vice (2018) - Rated 14 Jan 2019
19 97% Free Solo (2018) - Rated 14 Jan 2019
15 53% Solo: A Star Wars Story (2018) - Rated 14 Jan 2019
14 37% Mountain (2017) - Rated 14 Jan 2019
16 72% A Beautiful Mind (2001) - Rated 14 Jan 2019
15 53% The Favourite (2018) - Rated 14 Jan 2019
15 53% Bird Box (2018) - Rated 03 Jan 2019
16 72% Halloween (2018) - Rated 03 Jan 2019
14 37% The Mule (2018) - Rated 03 Jan 2019
15 53% WALL·E (2008) - Rated 16 Oct 2018