Alwiin

alwiin
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 16 May 2022
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 70% Squid Game (2021) - Rated 16 May 2022
65 2% Fear the Walking Dead (2015) - Rated 16 May 2022
80 37% La casa de papel (2017) - Rated 16 May 2022
90 70% Invincible (2021) - Rated 16 May 2022
80 37% The Book of Boba Fett (2021) - Rated 16 May 2022
80 37% Star Wars: The Bad Batch (2021) - Rated 16 May 2022
75 19% The Outsider (2020) - Rated 16 May 2022
85 54% Mare of Easttown (2021) - Rated 16 May 2022
70 8% Shadow and Bone (2021) - Rated 16 May 2022
75 19% Raised By Wolves (2020) - Rated 16 May 2022