Amidala

amidala
Movie Buff - 210 Film Ratings
Member Since: 11 Feb 2012
Location: Jyväskylä, Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 49% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 27 May 2014
90 88% Filth (2014) - Rated 08 May 2014
95 97% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 08 May 2014
88 79% The Kings of Summer (2013) - Rated 28 Mar 2014
87 76% Inside Llewyn Davis (2013) - Rated 28 Mar 2014
90 88% Her (2013) - Rated 28 Mar 2014
85 66% Frances Ha (2013) - Rated 28 Mar 2014
90 88% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 28 Mar 2014
80 49% The Fighter (2010) - Rated 28 Mar 2014
70 26% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 01 Jun 2013