Aminamina

aminamina
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 07 Jun 2021
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 90% Laurence Anyways (2012) - Rated 10 Sep 2022
100 90% Mommy (2014) - Rated 10 Sep 2022
70 32% Werk ohne Autor (2018) - Rated 10 Sep 2022
100 90% The Lives of Others (2006) - Rated 10 Sep 2022
80 46% Persona (1966) - Rated 10 Sep 2022
100 90% Mélo (1986) - Rated 10 Sep 2022
95 71% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 12 Aug 2022
70 32% Chungking Express (1994) - Rated 12 Aug 2022
80 46% In the Mood for Love (2000) - Rated 12 Aug 2022
90 59% Life of Brian (1979) - Rated 12 Aug 2022