Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Amongcrowd

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Jul 20, 2018

Location: India

Bio: Mysterious man
more Recent Ratings
Check out Amongcrowd's...
40 7% Oru Naal Varum (2010) - Jul 20, 2018
80 82% White Heat (1949) - Jul 20, 2018
40 7% Terminal (2018) - Jul 20, 2018
80 82% The Outlaws (2017) - Jul 20, 2018
70 46% Notting Hill (1999) - Jul 20, 2018
80 82% Megamind (2010) - Jul 20, 2018
65 32% Maid in Manhattan (2002) - Jul 20, 2018
60 21% Angels & Demons (2009) - Jul 20, 2018
80 82% Troy (2004) - Jul 20, 2018
70 46% Salt (2010) - Jul 20, 2018