AmplusGallo

amplusgallo
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 11 Jun 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 25% Galaxy Quest (1999) - Rated 11 Jun 2017
92 55% The Thing (1982) - Rated 11 Jun 2017
88 35% Sideways (2004) - Rated 11 Jun 2017
97 85% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 11 Jun 2017
94 65% Taken (2008) - Rated 11 Jun 2017
98 95% Hellraiser (1987) - Rated 11 Jun 2017
90 45% Men in Black (1997) - Rated 11 Jun 2017
80 5% The Waterboy (1998) - Rated 11 Jun 2017
95 75% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 11 Jun 2017
86 15% Drag Me to Hell (2009) - Rated 11 Jun 2017