Amra

amra
Movie Buff - 263 Film Ratings
Member Since: 30 Oct 2012
Location: ?stanbul, Fatih, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Hi...

more Recent Ratings

50 32% 2012 (2009) - Rated 21 May 2014
30 5% 10,000 B.C. (2008) - Rated 17 Apr 2013
75 85% (500) Days of Summer (2009) - Rated 17 Apr 2013
50 32% Postaci (1984) - Rated 17 Apr 2013
20 1% Postal (2007) - Rated 17 Apr 2013
60 56% Hulk (2003) - Rated 09 Nov 2012
30 5% #1 Cheerleader Camp (2010) - Rated 07 Nov 2012
20 1% Şeytanın Pabucu (2008) - Rated 07 Nov 2012
30 5% Hannibal (2001) - Rated 07 Nov 2012
60 56% Transformers (2007) - Rated 07 Nov 2012