Amutt

amutt
Film Freak - 758 Film Ratings
Member Since: 13 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 5% Fast & Furious (2009) - Rated 26 Jan 2016
81 33% Phenomenon (1996) - Rated 26 Jan 2016
88 72% Thank You for Smoking (2006) - Rated 26 Jan 2016
91 85% Her (2013) - Rated 25 Jan 2016
81 33% Dragonheart (1996) - Rated 23 Jan 2016
90 81% The Breakfast Club (1985) - Rated 22 Jan 2016
94 92% The Sword in the Stone (1963) - Rated 22 Jan 2016
77 19% Adaptation. (2002) - Rated 22 Jan 2016
73 9% Saw (2004) - Rated 22 Jan 2016
70 5% S.W.A.T. (2003) - Rated 22 Jan 2016