Anarschi

anarschi
Movie Buff - 447 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 37% Valkyrie (2008) - Rated 22 Jun 2019
60 11% The Day the Earth Stood Still (2008) - Rated 22 Jun 2019
60 11% The Sorcerer's Apprentice (2010) - Rated 22 Jun 2019
70 37% Doubt (2008) - Rated 22 Jun 2019
60 11% Untraceable (2008) - Rated 22 Jun 2019
70 37% The Uninvited (2009) - Rated 22 Jun 2019
20 0% The Shining (1980) - Rated 22 Jun 2019
70 37% Seven Pounds (2008) - Rated 22 Jun 2019
60 11% It's Kind of a Funny Story (2010) - Rated 22 Jun 2019
70 37% Alien (1979) - Rated 22 Jun 2019