Anas

anas
Flick Fan - 63 Film Ratings
Member Since: 27 Apr 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like my films black.

more Recent Ratings

76 60% Thor: The Dark World (2013) - Rated 27 Apr 2016
74 46% The Incredibles (2004) - Rated 27 Apr 2016
76 60% Django Unchained (2012) - Rated 27 Apr 2016
73 41% The Simpsons Movie (2007) - Rated 27 Apr 2016
36 1% 47 Ronin (2013) - Rated 27 Apr 2016
70 31% The Sorcerer's Apprentice (2010) - Rated 27 Apr 2016
76 60% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 27 Apr 2016
81 85% Interstellar (2014) - Rated 27 Apr 2016
84 91% Thank You for Smoking (2006) - Rated 27 Apr 2016
76 60% 22 Jump Street (2014) - Rated 27 Apr 2016