AnatoleFr

anatolefr
Movie Buff - 348 Film Ratings
Member Since: 06 Mar 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 43% Looper (2012) - Rated 06 Jan 2019
65 24% Bird Box (2018) - Rated 06 Jan 2019
85 73% Fargo (1996) - Rated 05 Jan 2019
60 16% Dogville (2003) - Rated 05 Jan 2019
85 73% Dark (2017) - Rated 05 Jan 2019
90 85% Fail-Safe (1964) - Rated 05 Jan 2019
60 16% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 05 Jan 2019
1% Ahlat Agaci (2018) - Rated 05 Jan 2019
85 73% Der Baader Meinhof Komplex (2008) - Rated 05 Jan 2019
80 57% The Tunnel (2001) - Rated 05 Jan 2019