Ancalagon523

ancalagon523
Movie Buff - 114 Film Ratings
Member Since: 26 Nov 2017
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 14% Schindler's List (1993) - Rated 27 Nov 2017
93 36% Quantum of Solace (2008) - Rated 27 Nov 2017
95 63% Skyfall (2012) - Rated 27 Nov 2017
96 82% Casino Royale (2006) - Rated 27 Nov 2017
96 82% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 27 Nov 2017
85 10% Dead Poets Society (1989) - Rated 27 Nov 2017
95 63% The Godfather: Part II (1974) - Rated 27 Nov 2017
96 82% The Godfather (1972) - Rated 27 Nov 2017
98 96% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 27 Nov 2017
88 14% Empire of the Sun (1987) - Rated 27 Nov 2017