Andrew101192

andrew101192
Flick Fan - 76 Film Ratings
Member Since: 08 Aug 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Movie lover. Movies are art.

more Recent Ratings

97 92% The Sixth Sense (1999) - Rated 03 Oct 2016
84 83% Enchanted (2007) - Rated 08 Sep 2016
76 63% G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) - Rated 08 Sep 2016
78 75% Underworld (2003) - Rated 08 Sep 2016
79 81% Starship Troopers (1997) - Rated 08 Sep 2016
67 32% Land of the Lost (2009) - Rated 08 Sep 2016
48 9% Super Mario Bros. (1993) - Rated 08 Sep 2016
65 27% American Hustle (2013) - Rated 08 Sep 2016
78 75% The Hunger Games (2012) - Rated 08 Sep 2016
27 3% Blade: Trinity (2004) - Rated 08 Sep 2016