AndrewCog

andrewcog
Flick Fan - 77 Film Ratings
Member Since: 20 Dec 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 16% Final Destination (2000) - Rated 20 Dec 2016
100 90% Jaws (1975) - Rated 20 Dec 2016
100 90% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 20 Dec 2016
75 31% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 20 Dec 2016
90 64% The Color Purple (1985) - Rated 20 Dec 2016
100 90% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 20 Dec 2016
50 7% Hook (1991) - Rated 20 Dec 2016
100 90% Schindler's List (1993) - Rated 20 Dec 2016
100 90% The Making of Steven Spielberg's 'Jaws' (1995) - Rated 20 Dec 2016
90 64% Amistad (1997) - Rated 20 Dec 2016