AndrewDC

andrewdc
Movie Buff - 403 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2014
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

62 63% Snatch (2000) - Rated 11 Mar 2014
60 50% Trainspotting (1996) - Rated 11 Mar 2014
50 19% About Schmidt (2002) - Rated 11 Mar 2014
50 19% Troy (2004) - Rated 11 Mar 2014
61 57% Independence Day (1996) - Rated 11 Mar 2014
58 40% Spirited Away (2001) - Rated 11 Mar 2014
53 26% Poltergeist (1982) - Rated 11 Mar 2014
49 13% Baseketball (1998) - Rated 11 Mar 2014
60 50% The Hurt Locker (2009) - Rated 11 Mar 2014
55 32% Deliverance (1972) - Rated 11 Mar 2014