Andreymy

andreymy
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 16 Dec 2018
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Movie lover since \'88!

more Recent Ratings

98 95% The Pianist (2002) - Rated 16 Dec 2018
97 90% The Lives of Others (2006) - Rated 16 Dec 2018
65 22% Interstellar (2014) - Rated 16 Dec 2018
61 9% Tag (2018) - Rated 16 Dec 2018
62 13% The Commuter (2018) - Rated 16 Dec 2018
63 18% Cold War (2018) - Rated 16 Dec 2018
67 25% Smallfoot (2018) - Rated 16 Dec 2018
68 28% Upgrade (2018) - Rated 16 Dec 2018
70 34% Game Night (2018) - Rated 16 Dec 2018
72 37% 22 July (2018) - Rated 16 Dec 2018