Androdamos

androdamos
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 18 Apr 2021
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 64% The Prestige (2006) - Rated 18 Apr 2021
85 64% Ex Machina (2015) - Rated 18 Apr 2021
88 79% The Martian (2015) - Rated 18 Apr 2021
85 64% Arrival (2016) - Rated 18 Apr 2021
80 41% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 18 Apr 2021
80 41% Inside Out (2015) - Rated 18 Apr 2021
90 91% Forrest Gump (1994) - Rated 18 Apr 2021
60 5% Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Rated 18 Apr 2021
60 5% The Maze Runner (2014) - Rated 18 Apr 2021
90 91% Good Will Hunting (1997) - Rated 18 Apr 2021