Anerol

anerol
Movie Buff - 151 Film Ratings
Member Since: 17 Dec 2012
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 85% Les Amants de Montparnasse (1958) - Rated 19 Jun 2013
92 85% Delicatessen (1991) - Rated 11 Jun 2013
91 74% Masculin, Feminin (1966) - Rated 08 Jun 2013
96 99% Persona (1966) - Rated 08 Jun 2013
90 53% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 07 Jun 2013
91 74% Breathless (1960) - Rated 02 Jun 2013
89 35% The Lovers on the Bridge (1991) - Rated 31 May 2013
91 74% Naked (1993) - Rated 16 May 2013
90 53% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 10 May 2013
95 98% Laurence Anyways (2012) - Rated 23 Apr 2013