We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
Angel10701

Film Freak - 608 Film Ratings

Member Since: Jun 1, 2021

Location: USA

more Recent Ratings
Check out Angel10701's...
55 28% Black Widow (2021) - Jul 20, 2021
80 60% Crimson Peak (2015) - Jun 28, 2021
75 50% Dark Waters (2019) - Jun 28, 2021
100 95% The Tatami Galaxy (2010) - Jun 16, 2021
100 95% Pilot (1990) - Jun 16, 2021
95 89% Apocalypse Now: Final Cut (2019) - Jun 16, 2021
95 89% Twin Peaks (1990) - Jun 16, 2021
100 95% The Sopranos (1999) - Jun 16, 2021
20 6% The Expendables 2 (2012) - Jun 16, 2021
80 60% 22 Jump Street (2014) - Jun 16, 2021