Angel Eyes

angel_eyes
Movie Buff - 450 Film Ratings
Member Since: 17 May 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 57% The Lives of Others (2006) - Rated 24 Nov 2018
81 57% Buffalo '66 (1998) - Rated 06 Nov 2018
83 72% Salò, or The 120 Days Of Sodom (1975) - Rated 06 Nov 2018
82 65% Delicatessen (1991) - Rated 05 Oct 2018
77 35% Unforgiven (1992) - Rated 02 Aug 2018
82 65% A Separation (2011) - Rated 02 Aug 2018
80 50% The Great Escape (1963) - Rated 02 Aug 2018
68 14% Baby Driver (2017) - Rated 02 Aug 2018
84 78% Amores Perros (2000) - Rated 02 Aug 2018
78 39% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 02 Aug 2018