Angela000

angela000
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 10 Jul 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 95% Birdy (1984) - Rated 10 Jul 2017
87 91% Pink Floyd The Wall (1982) - Rated 10 Jul 2017
80 80% Benny's Video (1992) - Rated 10 Jul 2017
90 98% Stalker (1979) - Rated 10 Jul 2017
73 54% Monsters, Inc. (2001) - Rated 10 Jul 2017
62 27% Breakfast at Tiffany's (1961) - Rated 10 Jul 2017
69 42% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 10 Jul 2017
75 63% Breaking the Waves (1996) - Rated 10 Jul 2017
75 63% American Beauty (1999) - Rated 10 Jul 2017
79 76% Three Colors: White (1994) - Rated 10 Jul 2017