Angie

angie
Movie Buff - 155 Film Ratings
Member Since: 07 Feb 2013
Location: Ljubljana, Slovenia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 96% Dangerous Liaisons (1988) - Rated 07 Jul 2013
88 85% Cruel Intentions (1999) - Rated 07 Jul 2013
76 49% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 07 Jul 2013
77 53% Mama (2013) - Rated 29 Mar 2013
78 58% In Tranzit (2008) - Rated 20 Feb 2013
87 77% A Royal Affair (2012) - Rated 14 Feb 2013
55 13% When in Rome (2010) - Rated 13 Feb 2013
78 58% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 13 Feb 2013
83 68% V for Vendetta (2006) - Rated 13 Feb 2013
79 62% Dirty Dancing (1987) - Rated 13 Feb 2013