Angus
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out Angus's...
80 58% | L.A. Confidential (1997) - Rated 24 Nov 2019 |
80 58% | Point Break (1991) - Rated 24 Nov 2019 |
80 58% | Edward Scissorhands (1990) - Rated 24 Nov 2019 |
77 40% | Sherlock Holmes (2009) - Rated 24 Nov 2019 |
80 58% | Patriot Games (1992) - Rated 24 Nov 2019 |
80 58% | Bridge of Spies (2015) - Rated 24 Nov 2019 |
75 31% | Blade Runner (1982) - Rated 24 Nov 2019 |
80 58% | Edge of Tomorrow (2014) - Rated 24 Nov 2019 |
77 40% | Minority Report (2002) - Rated 24 Nov 2019 |
77 40% | Django Unchained (2012) - Rated 24 Nov 2019 |