AnilOzen

anilozen
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 23 Dec 2019
Location: Eski?ehir, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 1% Friday the 13th (1980) - Rated 31 Oct 2021
100 77% Halloween (1978) - Rated 31 Oct 2021
100 77% Dune (2021) - Rated 23 Oct 2021
100 77% Searching (2018) - Rated 22 Oct 2021
87 46% 1917 (2019) - Rated 04 Oct 2021
97 53% The Revenant (2015) - Rated 03 Oct 2021
96 50% The Shape of Water (2017) - Rated 03 Oct 2021
100 77% A Separation (2011) - Rated 20 Aug 2021
100 77% Heat (1995) - Rated 11 Aug 2021
100 77% Brazil (1985) - Rated 05 May 2021