AnmolMathias

anmolmathias
Movie Buff - 133 Film Ratings
Member Since: 27 Jul 2017
Location: Allahabad, India
Age: 28
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: "There is no end. There is no beginning. There is only the infinite passion of life." And cinema.

more Recent Ratings

51% Blue Jay (2016) - Rated 30 Jul 2017
51% Morris from America (2016) - Rated 30 Jul 2017
51% Pretty Woman (1990) - Rated 30 Jul 2017
10 93% La La Land (2016) - Rated 30 Jul 2017
75% Blade Runner (1982) - Rated 30 Jul 2017
10 93% The Crucible (1996) - Rated 30 Jul 2017
10 93% There Will Be Blood (2007) - Rated 30 Jul 2017
75% Shaun the Sheep Movie (2015) - Rated 30 Jul 2017
51% Dangal (2016) - Rated 30 Jul 2017
51% Get Out (2017) - Rated 30 Jul 2017