Anna102

anna102
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 07 Jan 2020
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 87% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 07 Jan 2020
95 87% The Fault in Our Stars (2014) - Rated 07 Jan 2020
90 62% Once Were Warriors (1994) - Rated 07 Jan 2020
82 40% Thelma & Louise (1991) - Rated 07 Jan 2020
95 87% La Famille Bélier (2014) - Rated 07 Jan 2020
90 62% Erin Brockovich (2000) - Rated 07 Jan 2020
85 46% What We Did On Our Holiday (2014) - Rated 07 Jan 2020
80 25% Four Weddings and a Funeral (1994) - Rated 07 Jan 2020
80 25% The Bridges of Madison County (1995) - Rated 07 Jan 2020
75 6% The Big Blue (1988) - Rated 07 Jan 2020