AnnaDewitt

annadewitt
Movie Buff - 381 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2015
Location: Eskisehir, Turkey
Age: 29
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

67 47% The Normal Heart (2014) - Rated 19 Jul 2018
55 21% Sleeping with the Enemy (1991) - Rated 19 Jul 2018
55 21% The Pelican Brief (1993) - Rated 19 Jul 2018
65 41% Dunkirk (2017) - Rated 11 Jul 2018
50 15% Death to Smoochy (2002) - Rated 11 Jul 2018
60 29% Dan in Real Life (2007) - Rated 11 Jul 2018
55 21% Duplicity (2009) - Rated 11 Jul 2018
70 58% Stepmom (1998) - Rated 11 Jul 2018
60 29% Larry Crowne (2011) - Rated 11 Jul 2018
70 58% Wonder (2017) - Rated 11 Jul 2018