Anoop R S

anoop_r_s
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 17 Jul 2020
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 75% Birdman (2014) - Rated 17 Jul 2020
90 95% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 17 Jul 2020
50 20% Liar Liar (1997) - Rated 17 Jul 2020
50 20% Bruce Almighty (2003) - Rated 17 Jul 2020
20 5% It Follows (2015) - Rated 17 Jul 2020
72 65% Deadpool 2 (2018) - Rated 17 Jul 2020
70 50% La La Land (2016) - Rated 17 Jul 2020
85 85% Interstellar (2014) - Rated 17 Jul 2020
70 50% Contagion (2011) - Rated 17 Jul 2020
55 35% Unbreakable (2000) - Rated 17 Jul 2020