Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Ansa

Flick Fan - 17 Film Ratings

Member Since: Mar 13, 2019

Location: Mexico

more Recent Ratings
88 67% Sicario (2015) - Mar 13, 2019
84 44% Spotlight (2015) - Mar 13, 2019
80 23% La La Land (2016) - Mar 13, 2019
95 97% The Hateful Eight (2015) - Mar 13, 2019
80 23% Hell or High Water (2016) - Mar 13, 2019
85 55% Breaking the Waves (1996) - Mar 13, 2019
80 23% Manchester by the Sea (2016) - Mar 13, 2019
90 82% Warrior (2011) - Mar 13, 2019
90 82% The Notebook (2004) - Mar 13, 2019
85 55% The Shape of Water (2017) - Mar 13, 2019