Anshul K..ya

anshul_kya
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 09 Aug 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 85% 12 Angry Men (1957) - Rated 26 Sep 2017
80 46% The Terminal (2004) - Rated 25 Sep 2017
82 54% Interstellar (2014) - Rated 24 Sep 2017
95 92% Inception (2010) - Rated 24 Sep 2017
76 37% American Beauty (1999) - Rated 24 Sep 2017
80 46% Black Swan (2010) - Rated 24 Sep 2017
70 16% Wrong Turn (2003) - Rated 24 Sep 2017
77 38% Unbroken (2014) - Rated 24 Sep 2017
80 46% Big Fish (2003) - Rated 24 Sep 2017
72 25% Mindhunters (2004) - Rated 24 Sep 2017