Anthony Man

anthony_man
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 08 Mar 2020
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 50% Hitting a New High (1937) - Rated 08 Mar 2020
40 50% Die Hard (1988) - Rated 08 Mar 2020
20 22% The Shape of Water (2017) - Rated 08 Mar 2020
80 95% In the Mood for Love (2000) - Rated 08 Mar 2020
40 50% Se7en (1995) - Rated 08 Mar 2020
40 50% Armageddon (1998) - Rated 08 Mar 2020
40 50% Miami Vice (2006) - Rated 08 Mar 2020
50 77% Snake Eyes (1998) - Rated 08 Mar 2020
9% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 08 Mar 2020
9% Knowing (2009) - Rated 08 Mar 2020