Anzore

anzore
Movie Buff - 153 Film Ratings
Member Since: 06 Jan 2008
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 71% The Boondock Saints (1999) - Rated 26 Jan 2008
100 96% The Godfather: Part II (1974) - Rated 26 Jan 2008
90 71% Before Sunset (2004) - Rated 26 Jan 2008
70 8% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 26 Jan 2008
85 47% Resident Evil: Extinction (2007) - Rated 26 Jan 2008
80 27% The Simpsons Movie (2007) - Rated 26 Jan 2008
85 47% The Chronicles of Riddick (2004) - Rated 26 Jan 2008
90 71% Dark City (1998) - Rated 26 Jan 2008
85 47% The Sixth Sense (1999) - Rated 26 Jan 2008
100 96% The Godfather (1972) - Rated 26 Jan 2008