Aoyiz

aoyiz
Flick Fan - 86 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2013
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 5% The Red and the White (1967) - Rated 18 Aug 2013
20 2% Stars in My Crown (1950) - Rated 18 Aug 2013
78 46% How the Grinch Stole Christmas! (1966) - Rated 18 Aug 2013
86 78% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 18 Aug 2013
80 59% Children of Men (2006) - Rated 18 Aug 2013
50 11% King Kong (2005) - Rated 18 Aug 2013
85 76% The Green Mile (1999) - Rated 18 Aug 2013
20 2% Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Rated 18 Aug 2013
10 0% Just Married (2003) - Rated 18 Aug 2013
80 59% Airplane! (1980) - Rated 18 Aug 2013