Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Apalace

Movie Buff - 269 Film Ratings

Member Since: Jun 12, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
79 82% Phantom Thread (2017) - Jun 20, 2019
75 67% Sicario: Day of the Soldado (2018) - Jun 20, 2019
80 86% Lady Bird (2017) - Jun 20, 2019
88 97% Hereditary (2018) - Jun 20, 2019
70 48% World War Z (2013) - Jun 18, 2018
72 57% Avengers: Infinity War (2018) - Jun 18, 2018
83 93% Gravity (2013) - Jun 13, 2018
70 48% 7 Numara (2000) - Jun 13, 2018
69 42% Black Panther (2018) - Jun 13, 2018
79 82% Raw (2017) - Jun 13, 2018