Aphex

aphex
Flick Fan - 76 Film Ratings
Member Since: 24 Nov 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

26% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 26 Aug 2014
78% Stand by Me (1986) - Rated 25 Aug 2014
78% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 25 Aug 2014
26% Only Lovers Left Alive (2014) - Rated 13 Jul 2014
78% Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Rated 10 Jul 2014
78% Boogie Nights (1997) - Rated 06 Jul 2014
51% Being John Malkovich (1999) - Rated 25 Jun 2014
78% Magnolia (1999) - Rated 24 Jun 2014
94% American Beauty (1999) - Rated 22 Jun 2014
26% Enter the Void (2010) - Rated 21 Jun 2014