Apinski

apinski
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 22 Jan 2022
Location: Ontario, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 91% BoJack Horseman (2014) - Rated 30 Jan 2022
91 79% Rick and Morty (2013) - Rated 30 Jan 2022
93 97% Daredevil (2015) - Rated 30 Jan 2022
45 11% Final Space (2018) - Rated 30 Jan 2022
83 52% Altered Carbon (2018) - Rated 30 Jan 2022
83 52% Marco Polo (2014) - Rated 30 Jan 2022
40 8% The Hitman's Bodyguard (2017) - Rated 30 Jan 2022
69 19% Superstore (2015) - Rated 30 Jan 2022
91 79% The Expanse (2015) - Rated 30 Jan 2022
32 5% Birdman (2014) - Rated 27 Jan 2022