Apolitakis

apolitakis
Film Freak - 547 Film Ratings
Member Since: 28 Jul 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 73% Prisoners (2013) - Rated 10 Mar 2018
88 65% Jackie Brown (1997) - Rated 24 Feb 2018
95 84% L.A. Confidential (1997) - Rated 04 Dec 2017
80 43% Murder on the Orient Express (2017) - Rated 02 Dec 2017
80 43% Murder on the Orient Express (1974) - Rated 02 Dec 2017
95 84% Witness for the Prosecution (1957) - Rated 26 Mar 2017
60 14% There Will Be Blood (2007) - Rated 26 Mar 2017
95 84% Lion (2016) - Rated 25 Mar 2017
60 14% Arrival (2016) - Rated 11 Feb 2017
20 1% O Kalyteros Mou Filos (2001) - Rated 11 Feb 2017